ANASAYFA | KURUMSAL | ÜRÜNLER | DOĞA NATURELA CLUB | İLETİŞİM

Doğa Naturela Tesisleri, suyun kaynağından çıktığı saflığı ve doğallığı koruyacak tüm teknolojik ekipman ve donanımla kurulmuştur. Suyun temizliği, yeryüzüne ilk çıkış noktasından tam otomatik makinelerde dolumuna ve kapatılmasına dek çok sıkı denetim altındadır.

Konumu gereği Doğa Naturela Kaynağı, yerleşim birimlerinden uzakta ve bu nedenle evsel, zirai ya da endüstriyel kirleticilerden etkilenmeyen bir noktada bulunmaktadır.
Kaynak, suyun saflığının, sağlıklılığının, içinde bulunan minerallerin ve doğallığının maksimum düzeyde korunması amacıyla, kaptaj altına alınmıştır.

Doğa Naturela Doğal Kaynak Suyu, gıda tüzüğüne uygun standartlarda yapılandırılmış özel boru sistemi ile, doğal akışı içerisinde dolum tesisimize ulaşır. Burada şişelenen sular, üretim sürecinin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirilmektedir.

19 L polikarbon damacanalar, alanında uzmanlığını ve yeterliliğini belgelerle kanıtlamış tedarikçilerden temin edilmektedir. Damacana yıkama ve dezenfeksiyon ünitelerimizde gıda hijyenine yönelik üretilmiş, uluslararası standartlarda ürünler kullanılmaktadır.

Doğa Naturela Doğal Kaynak Suyu’nun bölgelere sevkiyatı, özel olarak tasarımlandırılmış tırlar aracılığıyla, ürünler güneşten ve diğer etkenlerden korunarak, sağlıklı koşullarda yapılır. Eğitimli ve deneyimli bayilerimiz aracılığıyla, hızlı ve temiz bir biçimde sizlere ulaştırılır
.

Hakkımızda

Kalite Anlayışı

Tesisimiz